Главная » 2016 » Май » 29 » IAAF jauno vieglatlētu diena un "Liepājas kausi" 2016 (+video)
20:48
IAAF jauno vieglatlētu diena un "Liepājas kausi" 2016 (+video)

Šī nedēļas nogale (28.-29.05.) tika pavadīta pilsetā, kurā piedzimst vējš - Liepājā norisinājās tradicionālās sacensības "Liepājas kausi", kuru ietvaros 28. maijā norisinājās arī IAAF jauno vieglatlētu diena (1999.-2000.dz. jauniešiem). Jāsaka, ka Liepāja divu dienu garumā dāvāja dažāda veida emocijas - gan sarūgtinājumu par iegūtiem savainojumiem, gan prieku un gandarījumu par sasniegtiem rezultātiem, kā arī labiem personiskiem rekordiem, gan pilnu laika apstākļu spektru, raksturīgu Latvijas vasarai - stipras lietus gāzes, brāzmainu un mainīgu vēju, kā arī brīnišķīgu, saulainu un patīkamu laiku. Par mūsu komandas veiksminiekiem pirmajā sacensību dienā.

IAAF sacensību ieskaitē 400 metru skrējienā jauniešiem jaunus personiskos rekordus sasniedza Ņikita KONČAKOVS (53.02 - 3. vieta), Kirills AHREMS (53.09 - 4. vieta) un Artjoms VASIĻJEVS (56.17).

Tāpat jauni personiskie rekordi 400 metru distancē arī mūsu jaunietēm. Sintija BRANTE sasniedza sezonas labāko rezultātu 1:02.29 un ierindojās 3. vietā IAAF jauno vieglatlētu dienas ieskaitē. Jauni personiskie rekordi Paulai SAKNEI - 1:05.26, Danai MAGRĪNAI - 1:06.35, Annai MOLOTKOVAI - 1:10.29.

1500 metru skrējienā (varētu teikt, peldējumā) vīriešiem/jauniešiem uzvarēja Reinis Hartmanis - 3:59.51. Savukārt Alekss VASIĻJEVS ierindojās 4. vietā - 4:16.46, bet Armands ŠTĀLS ierindojās 3. vietā IAAF jauno vieglatlētu dienas ieskaitē - 4:34.17.

Otrajā sacensību dienā mūsu audzēkņiem veiksmīgi starti 200 un 800 metru distancēs, kā arī zviedru stafetē.

800 metru distancē vīriešiem 3. vietu ar jaunu personisko rekordu izcīnīja Alekss VASIĻJEVS - 2:00.17.

200 metru distancē vīriešiem soli no kvalificēšanās finālskrējienam palika Ņikita KONČAKOVS - 24.00 (9. vieta, pie -3.0 pretvēja!). Labs personiskais rekords vēl U16 grupas zēnam Oskaram GRAVAM - 24.23 (12. vieta).

200 metru distancē sievietēm labu personisko rekordu priekšskrējienā sasniedza Sintija BRANTE - 27.09. Sintija izcīnīja 6. vietu finālskrējienā - 27.38. Personiskie rekordi Lidijai VEREMČUKAI (28.48) un Danai MAGRĪNAI (28.88).

Sacensību nobeigumā mūsu jaunieši veiksmīgi piedalījās zviedru stafetē (100-200-400-800). Oskars GRAVA, Ņikita KONČAKOVS, Kirills AHREMS un Alekss VASIĻJEVS izcīnīja 2. vietu - 3:27.95 aiz uzvarētājiem liepājniekiem - 3:23.53. Sacensību video - ziņas sākumā.

Просмотров: 7891 | Добавил: trener | Рейтинг: 5.0/2