Главная » 2015 » Октябрь » 18 » Latvijas čempionāts krosā (+rezultāti)
10:56
Latvijas čempionāts krosā (+rezultāti)

Sestdien, 17. oktobrī Carnikavas aktīvās atpūtas sporta centrā "Zibeņi" otro gadu pēc kārtas norisinājās Latvijas čempionāts krosā "Rudens Zibens kross". Krosam pateicīgie laika apstākļi pulcēja vairāku sporta veidu piekritējus - ne tikai vieglatlētus, bet arī slēpotājus, orientieristus un citus aktīvās atpūtas cienītājus - kopskaitā ap 400 dalībnieku.

Šajās sacensībās startēja kupls SS "Arkādija" audzēkņu skaits, tai skaitā ap 20 mūsu treniņgrupas censoņu.
8 km distancē, kuru veica Elites vīrieši, juniori un jaunieši piedalījās divi mūsu treniņgrupas skrējēji. Elites grupā pārliecinošu uzvaru svinēja Reinis Hartmanis (27.21), kā otrais finišu sasniedza pērnā gada uzvarētājs Dmitrijs SERJOGINS (27.54), bet kā trešais finišu šķērsoja Rolands Kaimiņš (28.16). Atliek vēl piebilst, ka pērn uzvarētāja Dmitrija Serjogina rezultāts Elites grupā bija 28.44, bet Reiņa Hartmaņa pērnā gada rezultāts bija 29.07.

8 km distancē jauniešu konkurencē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Artūrs-Niklāvs Medveds (29.57). Kā piektais finišu sasniedza Alekss VASIĻJEVS (33.41).

4 km distanci veica U16 grupas vecuma zēni un meitenes, kā arī vairākas veterānu vecuma grupas. Zēnu konkurencē uzvarēja Rainers Trubačs (15.26), bet kā otrais finišu sasniedza Edgars ASERIS-INDRIĶIS (15.42), savukārt Armands ŠTĀLS finišēja 10. vietā (16.57).

Vēl jābielist, ka U16 vecuma grupā meitenēm uzvarēja SS "Arkādija" audzēkne Patrīcija Cīrule (17.39).

2 km distanci (viens lielais aplis) veica U14 vecuma grupas zēni, kā arī vīrieši un sievites Tautas klasē. U14 vecuma grupā zēniem dubultuzvaru svinēja trenera L.Strekalovska audzēkņi Arsēnijs Kadiševs (7.22) un Jegors Ivanovs (7.23). Arī trešajā vietā ierindojās "Arkādijas" pārstāvis Pauls-Daniels Lagzdiņš (7.56). Savukārt Artūrs Jānis KARSS šajā vecuma grupā finišēja 9. vietā (8.34). Bet 19. vietā ierindojās Renārs RUĢELIS (9.04).

2.3 km distanci (trīs apļi pa 775 metriem) veica U14 vecuma meitenes, U12 vecuma zēni un vairākas veterānu vecuma grupas. U14 vecuma grupā meitenēm uzvarēja Laura Laimiņa (9.09). 34 meiteņu konkurencē 20. vietā finišēja Elizabete GRANTA (11.10). U12 vecuma grupā zēniem uzvarēja Arvis Sūna (9.25). 25 zēnu konkurencē 14. vietā ierindojās Ralfs VIĻČUKS (10.54), bet Reinis MARTINSONS 20. vietā (11.19).

1,4 km distanci (trīs apļi pa 450 metriem) veica U10 vecuma zēni un meitenes, kā arī U12 vecuma meitenes. Jāsaka, ka šai distancei bija vislielākā piekrišana - tajā skrēja teju 100 dalībnieku, arī 8 mūsu treniņgrupas jaunie censoņi. U10 vecuma grupā meitenēm uzvarēja Loreta Babre (5.09). Savukārt Karlīna UTKINA finišu sasniedza 7. vietā (5.51).

U12 vecuma grupā meitenēm uzvarēja Kitija Zaula (4.39). 38 meiteņu konkurencē 12. vietā ierindojās Patrīcija KRIEVIŅA (5.16), 13. vietā Daniela KRISTIŅA (5.17), 15. vietā Evelīna BĒRZIŅA (5.19), bet 17. vietā Alīna POSTNOVA (5.22).

Visbeidzot U10 vecuma grupā zēniem uzvarēja Jānis Stūrītis (4.53). 32 zēnu konkurencē 14. vietā ierindojās Gusts-Matīss PUĻĶIS (5.51), viņa brālis Justs-Ansis PUĻĶIS iekārtojās 21. vietā (6.02), bet Renārs VINŠTEINS ieņēma 23. vietu (6.06).