Главная » 2016 » Июнь » 27 » Latvijas čempionāts U20 un U18 (+VIDEO+FOTO)
14:57
Latvijas čempionāts U20 un U18 (+VIDEO+FOTO)

SS "Arkādija" komandas dalībnieki LČ U20 un U18 vecuma grupai izcīnīja 14 zelta medaļas!

Aizvadītajā nedēļas nogalē (25.-26. jūnijā) Jēkabpilī tika aizvadīts Latvijas čempionāts U20 un U18 vecuma grupām. Neskatoties uz lielu karstumu un brāzmainu vēju tika sasniegti vairāki cerīgi rezultāti un personiskie rekordi. Mūsu treniņgrupas audzēkņiem trīs uzvaras, pa vienai otrai un trešai vietai, kā arī vēl vairākas vietas labāko astotniekā.

Junioru konkurencē mūsu treniņgrupas vienīgais pārstāvis Alekss VASIĻJEVS izcīnīja uzvaru ar jaunu personisko rekordu 4:06.78. Aleksam vēl saspringtā cīņā izcīnīta 3. vieta 800 metru skrējienā ar jaunu personisko rekordu 1:59.62.

Juniorēm mūsu treniņgrupu pārstāvēja Elēna MIEZAVA (pārstāv Talsu nov. SS). Elēna izcīnīja divas pārliecinošas uzvaras 1500 metru un 800 metru skrējienos - 5:02.29 un 2:19.20.

Jauniešiem vienīgo medaļu izcīnīja vesera metējs Edvards KOLIDZEJS, kura raidītais veseris vienīgajā ieskaitītajā mēģinājumā aizlidoja 50.77 metru tālu - par četriem centimetriem viņš piekāpās uzvarētājam Otto Asmusam (50.81 m) un izcīnīja 2. vietu

Nākamā augstākā izcīnītā vieta pieder Armandam ŠTĀLAM, kurš 3000 metru distancē ar personisko rekordu 10:08.00 izcīnīja 4. vietu.

Iepriecināja jaunieši 400 metru skrējienā. Visiem trim mūsu audzēkņiem jauni personiskie rekordi:

Kirills AHREMS (52.56 - 8.v.), Ņikita KONČAKOVS (52.63 - 9.v.) un Artjoms VASIĻJEVS (55.34 - 22.v.).

Ņikita KONČAKOVS 200 metru skrējiena finālā izcīnīja 5. vietu ar lielisku personisko rekordu 23.47, kas sasniegts pie 2.3 metru pretvēja!

Sacensību noslēgumā mazajā zviedru stafetē mūsu audzēkņi Ņikita KONČAKOVS un Kirills AHREMS kopā ar komandas biedriem Edgaru Pavāru un Alfrēdu Apini izcīnīja 2. vietu - 2:03.75.

Jaunietēm veiksmīgākā no mūsu treniņgrupas audzēknēm bija Sintija BRANTE. Sintija uzstādīja sezonas labāko rezultātu 400 metru distancē 1:01.86, ierindojoties 7. vietā. Sintijas kontā 10. vieta 200 metru skrējienā (27.84). Vēl Sintija kopā ar komandas biedrenēm Paulu Sprudzāni, Līvu Elvīru Bīviņu un Elīnu Noviku izrādīja sīvu konkurenci Liepājas komandas jaunietēm mazajā zviedru stafetē, izcīnot 2. vietu - 2:23.88.

Vēl jāatzīmē Lidijas VEREMČUKAS veiksmīgie starti 100m, 200m distancēs un 4x100 metru stafešu skrējienā. 100 metru distancē sasniegts rezultāts 13.87 (17. vieta 46 konkurenču vidū), 200 metru distancē izcīnīta 15. vieta starp 51 konkurenti un sasniegts rezultāts 28.44. Vēl Lidija kopā ar komandas biedrenēm Lauru Esteri Smildzeri, Elīnu Noviku, Līvu Elvīru Bīviņu kļuva par Latvijas čempionēm - 51.37.

SS "Arkādija" treneru kolektīvs (no kreisās) - Genādijs Ļebedevs, Jūlija Iļjušina, Leonīds Strekalovskis, Ineta Zālīte, Sandis Sabājevs

Просмотров: 11957 | Добавил: trener | Рейтинг: 5.0/3