Главная » 2015 » Май » 21 » LVS kausa izcīņa Bauskā
08:40
LVS kausa izcīņa Bauskā

Uz goda pjedestāla ātrākās meitenes 300 metru skrējienā - trešajā vietā Sintija Brante

Vakar, 20. maijā Bauskā tika aizvadīts LVS kausa izcīņas II posma sacensības. Samērā pateicīgos laika apstākļos (salīdzinot ar pagajušajā nedēļas nogalē aizvadīto RČ jauniešiem) vairākās disciplīnās tika sasniegti atzīstami sniegumi. Īpaši priecē mūsu treniņgrupas audzēkņu jaunie personiskie rekordi. Par viņu veikumu sīkāk.

Vispirms jāatzīmē 400 metru skrējiens sievietēm. Tajā uzvarēja Ilze Vītola (tr. M.Ārente) - par pussekundi uzlabojot savu sezonas labāko rezultātu - 58.61. Bet kā otrā finišu sasniedza Sintija KAUFELDE, arvien tuvāk pietuvojoties maģiskai 1 minūtes robežai - 1:00.31 - jauns personiskais rekords!

Atzīstami rezultāti 300 metru skrējienā meitenēm. Aizraujošajā stiprākajā skrējienā uzvaru svinēja Jekaterina Medvedeva no "Ausekļa" - 42.70. Finiša pēdējos metros cīņā par 2. vietu pārāka izrādījās liepājniece Laura Šulme - 43.09, bet 3. vietā ar teicamu personisko rekordu finišēja Sintija BRANTE - 43.21! Atzīstami personiskie rekordi arī pārējām meitenēm - 8. vietā Sanija Raina BRENČA (45.54) un 18. vietā Dana MAGRĪNA (48.33).

Vēl divi personiskie rekordi tika sasniegti 800 metru distancē zēniem. Gustavs ZVIRGZDIŅŠ, esot vadībā līdz 650 metru atzīmei, finišu sasniedza kā otrais ar personisko rekordu 2:08.70. Uzvarēja liepājnieks Gints Drigulis - 2:07.44, bet trešais, piedzīvojot nepatīkamu kritienu finiša taisnē un atrodoties tobrīd otrajā pozīcijā, finišu sasniedza Teodors Drazdlovskis - 2:12.17. Bet kā ceturtais ar atzīstamu pirmrekordu finišēja Armands ŠTĀLS - 2:17.46.

Personiskie rekordi vēl vairākiem mūsu audzēkņiem. Tā 200 metru skrējienā sievietēm Pārsla-Esmeralda SIETIŅA, finišējot 12. vietā, sasniedza personisko rekordu 28.62 (vējš 1.3 m/s). Savukārt šajā distancē vīriešiem Kristaps BRIŠKA, pūšot 2,7 m/s pavējam, finišēja pēc 24.82 sekundēm. Vēl jāatzīmē Artjoma VASIĻJEVA 12. vieta 300 metros zēniem - 42.82.

Visi rezultāti pieejami LVS mājaslapā.

Nākamās sacensības vairākiem treniņgrupas audzēkņiem jau šonedēļ - 22.-23. maijā Daugavas stadionā notiks XXV Universiāde vieglatlētikā.

Просмотров: 700 | Добавил: trener | Рейтинг: 0.0/0