Главная » 2015 » Июль » 26 » LVS kausa izcīņa IV posms Jēkabpilī (+VIDEO)
13:09
LVS kausa izcīņa IV posms Jēkabpilī (+VIDEO)

Uz goda pjedestāla ātrākie zēni 300 metru skrējienā - 2. vietā Oskars Grava (39.91)

Sestdien, 25. jūlijā vairākums no mūsu treniņgrupas vieglatlētiem noslēdza vasaras sacensību sezonu ar startu LVS kausa izcīņas IV posma sacensībās Jēkabpilī. Mūsu audzēkņiem personiskie rekordi 800 metru, 400 metru, 300 metru un 100 metru distancēs.

Nelielais dalībnieku skaits praktiski visās disciplīnās tomēr netraucēja vairākiem audzēkņiem sasniegt personiskos rekordus gan izcīnot vietas godalgoto trijniekā, gan izcīnot tiesības startēt 100 metru finālskrējienos un izpildīt visus sešus mēģinājumus šķēpa mešanā zēniem.

Veiksmīgi aizritēja 800 metru skrējiens zēniem. Atrodoties vadībā visu distanci, Gustavs ZVIRGZDIŅŠ pārliecinoši uzvarēja zēnu konkurencē, uzstādot jaunu personisko rekordu - 2:05.98. Cīņassparu izrādīja arī Armands ŠTĀLS, kurš finiša taisnē izcīnīja 3. vietu skrējienā arī ar jaunu personisko rekordu 2:12.35. Armands savu personisko rekordu laboja par vairāk kā 5 sekundēm...

300 metru skrējienā zēniemotrais aiz uzvarētāja Raivja Seļaņina (37.79) finišu sasniedza Oskars GRAVA, pirmo reizi šo distanci veicot stadionā un pirmo reizi skrienot ātrāk par 40 sekundēm - 39.91. Oskars savu personisko rekordu, kas sasniegts pērnziem telpās laboja par gandrīz 5 sekundēm! Kā 6. skrējienā finišēja Artoms VASIĻJEVS - 44.25.

400 metru distancē sievietēm jaunu personisko rekordu uzstādīja Elēna MIEZAVA - 1:02.85 - 5. vieta.

100 metru priekšskrējienā meitenēm startēja trīs mūsu audzēknes. Sintija BRANTE priekšskrējienā uzrādīja rezultātu 13.49 un izcīnīja tiesības startēt finālskrējienā. Finālā uzvarēja Kristīne Blažēviča (12.56), bet Sintija sasniedza jaunu personisko rekordu 13.32 (vējš 1.8 m/s) un ierindojās 4. vietā. Ne tik veiksmīgi gāja Sanijai Rainai BRENČAI un Danai MAGRĪNAI - 14.18 (0.04 sekundes līdz personiskajam rekordam) un 15.02 attiecīgi.

100 metru priekšskrējienos zēniem startēja vienīgi Oskars GRAVA. Pirms pāris dienām uzstādīto rekordu (12.68) Oskars uzlaboja līdz 12.63 (vējš -1.1 m/s) un izcīnīja tiesības startēt finālskrējienā, kurā startēja pēc 300 metru distances veikšanas. Vēl lielākā pretvējā (-2.1 m/s) kā priekšskrējienā Oskars vēlreiz laboja personisko rekordu - 12.59 un ierindojās 5. vietā.

Šķēpa mešanas sacensībās zēniem savu otro startu šajā disciplīnā aizvadīja Ņikita KONČAKOVS un Artjoms VASIĻJEVS. Mazā dalībnieku skaita dēļ zēni varēja izpildīt visus sešus mēģinājumus. Nedaudz no sava labākā snieguma (32.09 metri) atpalika Ņikita. Veiksmīgāks bija viņa 5. mēģinājums - 31.31 metrs un 5. vieta. Toties sniegumu uzlaboja Artjoms, kuram tālākais bija 3. raidījums - 29.02 metri un par vairāk kā trim metriem uzlabots Valmieras spēlēs sasniegtais rezultāts.  Artjomam 6. vieta septiņu dalībnieku konkurencē.

Vēl 300 metru distancē meitenēm 7. vietu izcīnīja Sanija Raina BRENČA - 46.19, bet Dana MAGRĪNA sasniedza personisko rekordu - 48.00 un ierindojās 11. vietā.

1500 metru skrējienā vīriešiem uzvaru izcīnīja nesenā Eiropas U23 čempionāta dalībnieks Dmitrijs SERJOGINS - 3:56.06. Kristaps VĒJŠ-ĀBOLIŅŠ finišēja pēc 4:06.25 un ierindojās 4. vietā, bet Krists SIŅICINS uzrādīja rezultātu 4:12.67 un finišu sasniedza 6. vietā.

Pretvējš un acīmredzami sakrājies nogurums pēc nesenās nometnes patraucēja pieciem mūsu audzēkņiem sasniegt savus labākos rezultātus 200 metru distancē vīriešiem. Atrākais bija Jeļisejs ŠAMARINS, kuram padevās 24.10 sekunžu ātrs skrējiens un 10. vieta.

Līdz ar šīm sacensībām lielākai daļai mūsu jaunatnes vecuma audzēkņiem vasaras sacensību sezona ir noslēgusies. Vēl priekšā stāv tikai starptautiskās sacensības Dānijas pilsētā Alborgā diviem mūsu audzēkņiem, kuri šajās sacensībās startēs Rīgas komandas sastāvā. Bet vecākie audzēkņi vēl aizvadīs startus Prezidenta balvas izcīņā jūlija beigās - augusta sākumā un nedēļu vēlāk arī Latvijas čempionātā.

Ziņa tiks papildināta ar dažiem skrējienu video no sacensībām...

Просмотров: 1027 | Добавил: trener | Рейтинг: 0.0/0