Главная » 2016 » Январь » 10 » LVS kausa izcīņa telpās I posms (VIDEO)
14:46
LVS kausa izcīņa telpās I posms (VIDEO)

9. janvārī Kuldīgā, piedaloties LVS kausa izcīņas telpās I posma sacensībās, aizvadījām jau savas otrās sacensības šajā gadā. Šajās sacensībās startēja ap 70 sporta skolas "Arkādija" audzēkņu, tai skaitā 9 mūsu treniņgrupas audzēkņi, izcīnot vienu uzvaru un vienu otro vietu. Jāpiezīmē, ka šajās sacensībās, diemžēl, nedarbojās elektroniskā laika mērīšanas ierīce un visi rezultāti tika ņemti ar rokas hronometriem...

1500 metru distancē vīriešiem pārliecinošu uzvaru izcīnīja Dmitrijs Serjogins - 3:55.9.

300 metru distancē U16 vecuma meitenēm, Sanija Raina BRENČA, uzvarot savā skrējienā, kopvērtējumā izcīnīja 2. vietu ar jaunu personikso rekordu - 45.1. Savukārt Dana MAGRĪNA ierindojās 14. vietā ar rezultātu 48.1.

Vēl jāpiemin daži personiskie rekordi 600 metru distancē vīriešiem. Kirills AHREMS sasniedza personisko rekordu 1:28.4 un ierindojās 20. vietā, bet Gustavs ZVIRGZDIŅŠ arī ar personisko rekordu 1:31.0 ieņēma 25. vietu. Savukārt pieredzejušāki mūsu audzēkņi ierindojās augstakās vietās - Arnis OZOLIŅŠ (1:24.8), bet Krists SIŅICINS distanci veica tāpāt kā Kirills - 1:28.4.

Pārējie rezultāti pieejami LVS mājaslapā.

Piedāvājam dažus video no LVS kausa izcīņas telpās I posma Kuldīgā.