Главная » 2015 » Ноябрь » 27 » Kuldīgas novada čempionāts B grupai (+ REZULTĀTI + VIDEO)
22:20
Kuldīgas novada čempionāts B grupai (+ REZULTĀTI + VIDEO)

Uz goda pjedestāla ātrākās meitenes 300 metru skrējienā (2. vietā Sanija Raina Brenča - 45.86)

Šodien, 27. novembrī Kuldīgā norisinājās Kuldīgas novada sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā B grupai. Tajās veiksmīgi startēja 13 sporta skolas "Arkādija" jaunie vieglatlēti, tai skaitā arī 7 mūsu treniņgrupas audzēkņi, izcīnot divas sudraba medaļas. Kopskaitā "Arkādijas" komandai divas uzvaras, divas sudraba un viena bronzas medaļa.

60 metru skrējienā meitenēm uzvaru izcīnīja "Arkādijas" pārstāve Nora Ķigure (8.30). 48 meiteņu konkurencē 12. vietu ar personisko rekordu 8.86 izcīnīja Sanija Raina BRENČA. 27. vietā ierindojās Paula SAKNE (pirmrekords - 9.17). Bet 33. un 34. vietā draudzīgi iekārtojās Dana MAGRĪNA (9.29) un Karīna PEISENIECE (9.30).

60 metru skrējienā zēniem uz starta izgāja trīs mūsu zēni. Oskars GRAVA, uzstādot personisko rekordu 7.82 izcīnīja sev vietu finālskrējienā. Finālā skrējiena solis bija lēnāks - 7.95 un izcīnīta 5. vieta. Finālā uzvarēja mājinieks Mikus Pētersons - 7.45. Savukārt Niks KOZLOVSKIS šo distanci veica 8.71 sekundē un 40 zēnu konkurencē izcīnīja 22. vietu. "Ugunskristības" šajās sacensībās izgāja Maksims MINGELEVIČS - 9.17 un 35. vieta.

Kā jau ierasts, veiksmīgāk mūsu audzēkņiem klājās 300 metru distancē.

Meitenēm 2. vietu izcīnīja Sanija Raina BRENČA ar jaunu personisko rekordu (45.86) piekāpjoties vienīgi šo sacensību uzvarētājai Adīnai Fridrihsbergai (45.30). 14. vietu izcīnīja Paula SAKNE (pirmrekords 48.90), Dana MAGRĪNA ierindojās 19. vietā (49.66), bet Karīna PEISENIECE 300 metru distanci pieveica 51.73 sekundē, ierindojoties 23. vietā.

Zēniem pārliecinošu uzvaru 300 metru distancē izcīnīja liepājnieks Gints Drigulis (38.42). Otro vietu ar jaunu personisko rekordu telpās izīnīja Oskars GRAVA - 40.30. Niks KOZLOVSKIS ierindojās 9. vietā (45.18). Bet Maksims distanci pieveica 49.76 sekundēs.

Vēl vienu uzvaru "Arkādijas" komandai atnesa treneres Inetas Zālītes audzēknes 4x200 metru stafešu skrējienā - 1:55.71, bet 4. vietā ierindojās apvienotā komanda ar mūsu triju meiteņu un Enijas Tīnas Šustas (Iecava) piedalīšanos - 1:58.11.

Visi rezultāti ŠEIT

Nākamās sacensības mūsu treniņgrupai paredzētas 11.-12. decembrī Klaipēdā (1998.-99./2000.-01.dz)

Просмотров: 1456 | Добавил: trener | Рейтинг: 5.0/1