Главная » 2010 » Май » 30 » Latvijas čempionāts "C" grupai (+rezultāti)
19:20
Latvijas čempionāts "C" grupai (+rezultāti)
Šodien Rīgā norisinājās Latvijas čempionāts "C" grupas (1997.- 98. g.z.) vieglatlētiem. Tajā ar mainīgām sekmēm startēja četras mūsu treniņgrupas audzēknes.
Augstāko rezultātu uzrādīja Endija-Lāsma Tērauda, savā dzimšanas dienā sagādājot pati sev dāvanu un izcīnot 5. vietu 80 metru barjerskrējienā. Šajā distancē Endija startēja pirmo reizi sacensībās un viņas starts ir jāatzīst par ļoti veiksmīgu, neskatoties uz to, ka finālskrējienā viņa pēdējos metros paklupa un zaudēja cīņu par trešo vietu. 100 metru priekšskrējienos startēja trīs treniņgrupas audzēknes. Stiprā konkurencē Darja Druganova finišēja pēc 14,96 sekundēm un izcīnīja dalīto 23.-24. vietu, Marika Butkeviča uzrādīja rezultātu 15,38 sekundes un ierindojās 39. vietā. Savukārt ugunskristības šajās sacensībās izgāja jaunpienācēja mūsu treniņgrupā Beāte Grišule, kurai 16,28 sekundes un iegūta 55. vieta 59. dalībnieču konkurencē.
300 metru distancē meitenēm gāja nedaudz labāk. Darja Druganova ierindojās 13. vietā ar rezultātu 48,85 sekundes. Bet Marika Butkeviča ierindojās 15. vietā 50 dalībnieču konkurencē ar rezultātu 49,15 sekundes.
Par citu sporta skolas "Arkādija" audzēkņu sasniegumiem. Par Latvijas čempioniem šajās sacensībās kļuva Anastasija Beļšova (trenere A. Šalajevska) 1000 metru distancē (3:22,22), bet Andrija Priedite (trenere I. Eversone) pat divreiz čempiones godā - šķēpa mešanā (42,09 metri) un lodes grušanā (12,40 metri). Vēl otro vietu šajās sacensībās ieguva Aigars Patmalnieks (trenere A. Klapote) 1000 metros (3:13,78), bet 3. vietā 2000 metru skrējienā Alberts Šilvans (trenere J.Iļjušina) ar rezultātu 7:45,97.
Pārējos rezultātus skatīt ŠEIT
Nākamajā nedēļā sporta skolas audzēkņiem paredzēts starts Valmieras spēļu I kārtā (3. junijā).
Просмотров: 1133 | Добавил: trener | Рейтинг: 0.0/0