Главная » 2015 » Февраль » 17 » Latvijas čempionāts telpās U20 un U18 (+ VIDEO)
13:15
Latvijas čempionāts telpās U20 un U18 (+ VIDEO)

Uz goda pjedestāla ātrākās komandas stafešu skrējienā jauniešiem - centrā "Arkādijas" komanda (E.Pavārs, Ņ.Baranovs, J.Šamarins, A.Apinis)

14.-15. februārī Kuldīgas mājīgajā manēžā norisinājās Latvijas čempionāts telpās U20 un U18 vecuma grupām. Jauniešiem šīs sacensības bija arī atlase uz 14. martā gaidāmajām Baltijas valstu sacensībām. Sporta skolas "Arkādija" audzēkņi savāca bagātīgu medaļu ražu - 17 medaļas, tostarp 10 zelta! Veiksmīgi startēja arī mūsu treniņgrupas audzēkņi.

"Arkādijas" komandā tika izcīnīti 10 Latvijas čempiona tituli. Vietā nosaukt viņus visus.

Par trīskārtējo uzvarētāju jaunietēm kļuva Paula SPRUDZĀNE (tr. E.Voitkēvičs) - 60 metru gludajā (7.80 pr/ 7.81) un barjerotajā distancēs (8.62) un kopā ar komandas biedrenēm 4x200 metru stafetes skrējienā (1:51.23).

Par divkārtējo uzvarētāju jauniešiem kļuva Ņikita BARANOVS (tr. J.Iļjušina) - trīssoļlēkšanā (12,97 metri - sezonas labākais rezultāts Latvijā starp vienaudžiem) un kopā ar komandas biedriem 4x200 metru stafetes skrējienā (1:37.39).

Par Latvijas čempionu 60 metru sprintā junioriem kļuva Valērijs VALINŠČIKOVS (tr. J.Iļjušina), uzstādot personisko rekordu 7,17 sekundes. Valērijam vēl divas sudraba medaļas 300 metros (36,13) un kopā ar komandas biedriem 4x200 metru stafetes skrējienā (1:34.00). Interesanti, ka vēl vienam Jūlijas Iļjušinas audzēknim - uzvarētājam 60 metros jauniešiem - Artūram SOKOLOVAM - arī sasniegtais rezultāts finālā - 7,17... Artūram vēl bronzas medaļa tāllēkšanā (6,31 metri).

Par Latvijas čempionu jauniešiem 1000 metru skrējienā kļuva Aleks VASIĻJEVS (tr. A.Saņņikovs, G.Ļebedevs). Saraustītā un nevienmērīgā skrējienā uzrādītais laiks bija 2:43.61, kas par gandrīz 3 sekundēm atpaliek no viņa decembra mēnesī sasniegtā personiskā rekorda.

Latvijas čempiones titulu izcīnīja, uzvarot 1000 metru skrējienā jaunietēm ar sezonas labāko rezultātu Latvijā starp vienaudzēm Jolanta TUGARINOVA (tr. L.Strekalovskis) - 3:16.82.

Visbeidzot mūsu komandas staltākais pārstāvis Patriks GAILUMS (tr. I.Eversone) uzvarēja lodes grūšanā jauniešiem - 14.97 metri.

Vēl jāpiemin Latvijas čempionu - stafešu kvartetu - sastāvi.

4x200 metros jaunietēm: Paula SPRUDZĀNE, Madara ĀBRAMA, Elza ZĀLĪTE, Katerina KAŠPURE.

4x200 metros jauniešiem: Ņikita BARANOVS, Edgars PAVĀRS, Jeļisejs ŠAMARINS, Alfrēds APINIS.

Mūsu treniņgrupas audzēkņu veiksmīgākie starti, bez jau nosauktām Alekša un Jeļiseja (kopā ar komandas biedriem) uzvarām bija sekojoši:

Noteikti jāpiemin Elēnas MIEZAVAS (pārstāv Talsu SS) 2. vieta 1000 metru distancē juniorēm, uzstādot savu jaunu personisko rekordu - 3:09.95 viņa zaudēja tikai Elizabetei Priekulei (3:08.31).

300 metru distancē jauniešiem augstajā 9. vietā ierindojās Jeļisejs ŠAMARINS uzstādot jaunu personisko rekordu 38.65.

600 metru distancē jauniešiem uzstādot jaunu personisko rekordu (1:31,15) 10. vietu izcīnīja Kirils AHREMS. Kirilam arī jauns personiskais rekords 300 metros - 39.85 (19. vieta starp 48 dalībniekiem).

60 metru priekšskrējienos junioriem ar personiskiem rekordiem atzīmējās Pāvels SIDOROVS (7.65) un Aleksandrs SAĻZIRINS (7,77).

Pārējie rezultāti pieejami LVS mājaslapā.

Просмотров: 1028 | Добавил: trener | Рейтинг: 0.0/0