Главная » 2010 » Май » 13 » Mūsējo starts Limbažos (papildināts + rezultāti)
22:07
Mūsējo starts Limbažos (papildināts + rezultāti)
Šodien, 13. maijā Limbažos, norisinājās Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas sacensības vieglatlētikā. Sacensības bija paredzētas "C" un "B" vecuma grupām, un šajās sacensībās piedalījās vairāk kā 50 sporta skolas "Arkādija" audzēkņi, tai skaitā 13 mūsu treniņgrupas audzēkņi. Par spilgtākiem sacensību momentiem  mūsu treniņgrupas izpildījumā sīkāk.
Mūsu audzēkņi izcīnīja 2 uzvaras, vienu 2. vietu un divas trešās vietas individuāli un vēl tris 3. vietas stafetēs.
Isākajā sprinta disciplinā - 100 metros - šoreiz neviens no mūsu treniņgrupas audzēkņiem finālos neiekļuva. Augstāko vietu šajā distancē ieguva Marina Bolotova, kurai 7. vieta un 13,8 sekundes. Pirmā uzvara, tika gūta 800 metru skrējienā, turklāt, lielai konkurencei izpaliekot, tika gūta pārliecinoša dubultuzvara. 1. vietā Narimana Dana ar jaunu personisko rekordu šajā distancē - 2:34,9. Savukārt 2. vietā palika Sintija Kaufelde - 2:42,2.
Nākamās distances-1000 metru skrējienā startēja tikai 2 dalībnieces. Šeit pārliecinošu uzvaru guva Darja Druganova ar pirmrekordu 3:28,1.
300 metru skrējienā "C" grupas meitenēm 3. vietu ar jaunu personisko rekordu ieguva Endija-Lāsma Tērauda - 47,6 sekundes. Tikai 0,2 sekundes atpaliekot no Endijas, 4. vietā 11 dalībnieču konkurencē palika Marika Butkeviča, kurai jauns personiskais rekords - 47,8.
400 metru skrējienā "B" grupas zēniem Iļja Azarēvičs ar personisko rekordu 1:01,7 ierindojās 3. vietā.
Šajā pašā distancē "B" grupas meitenēm 4. vietā palika Pārsla-Esmeralda Sietiņa ar personisko rekordu 1:09,5.
Vēl 10 treniņgrupas audzēkņi startēja 4x100 metru stafetes skrējienos. "B" grupas meitenēm 3. vietā piecu komandu konkurencē ierindojās mūsu meiteņu kvartets - Pārsla-Esmeralda Sietiņa, Narimana Dana, Sintija Kaufelde un Marina Bolotova (bildē pirmās no labās).  Savukārt "B" grupas zēniem mūsu puišu kvartets palika 3. vietā 3 komandu konkrencē ar cienījamu rezultātu 50,4 sekundes (komandas sastāvā skrēja Sandris Ozoliņš, Rihards Freimanis, Iļja Azarēvičs un Antons Tjumins). Savukārt tajā  pašā disciplīnā un vecumā Artūrs Harlamovs palīdzēja "Arkādijas" komandai ierindoties 2. vietā (vēl skrēja Toms Safranovs, Igors Deruss un Vladimirs Mihailovs).
"C" grupas meitenēm "Arkādija-1" komanda ierindojās 3. vietā 5 komandu konkurencē. Sastāvā skrēja Endija-Lāsma Tērauda, Darja Druganova, Linda Tiltiņa un Viktorija Barkova.
No pārējo SS "Arkādija" audzēkņu startiem "C" grupā jāatzīmē Dmitrija Namavīra dubultuzvaras 80 metru barjerskrējienā un tāllēkšanā (attiecīgi 13,4 un 4,56 metri) un Adrijas Priedītes dubultuzvaras lodes grušanā un šķēpa mešanā (attiecīgi 12,60 un 38,84 metri). Vēl "C" grupā uzvaru šķēpmešanā izcīnīja Rūdolfs Streičs - rezultāts 37,92 metri. "B" grupā 100 metru skrējienā 1. vietā Toms Safranovs (rez. 11,7), turpat 3. vietā Vladimirs Mihailovs (finālā 12,1 sekunde). Vēl 100 metru barjerskrējienā 1. vietā Eduards Gromiko (finālā 17,1 sekunde). Uzvara lodes grušanā Andrejam Samburam (rez. 15,06 metri).