Главная » 2015 » Январь » 31 » Rīgas čempionāts jaunatnei (+REZ +VIDEO)
18:24
Rīgas čempionāts jaunatnei (+REZ +VIDEO)

Vakar un šodien (30.-31.01.2015.) 50 gadus vecajā Rīgas sporta manēžā norisinājās Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes telpās. Sacensības pulcēja ārkārtīgi lielu dalībnieku skaitu no visiem Latvijas novadiem. Tomēr pat sacensību organizētāju jauninājums - normatīvu uzlikšana - neatrisināja to, ka pirmā sacensību diena beidzas pirms laika, kad darba likums paredz darbiniekiem piemaksas par nakts darbu - t.i. pirms 22.00. Ņemot vērā, ka sacensības sākās plkst. 16.00 ar 60 metru barjerskrējieniem jauniešiem un beidzās ar 400 metru finālskrējieniem jauniešiem, tad sacensību pirmā diena ilga 6,5 stundas, beidzoties vien ap 22.30... Arī programmas mainīšana 20 minūtes līdz otrās dienas sacensību sākumam izskatījās visai dīvains solis, kaut arī attaisnots, lai varētu labot sacensību galvenā tiesneša kļūdu, sastādot programmu... Nav izprotama dažu treneru attieksme pret uzliktajiem normatīviem un pret pašu audzēkņiem, ņemot vērā faktu, ka vairākās skriešanas distancēs piedalījās dalībnieki, kuri acīmredzami nekad neskrēja pat ne tuvu normatīvam, kur nu vēl atpalikdami par 15 līdz 25 sekundēm 400 metru distancē... Iemesls aizdomāties visiem un vispirms jau rīkoties sacensību organizētājiem.

Bet nu par patīkamo. Šajās sacensībās startēja 7 mūsu treniņgrupas audzēkņi. Trīs no viņiem izcīnīja uzvaras. Bet "Arkādijas" kontā deviņas 1. vietas, piecas 2. vietas un četras 3. vietas.

Pirmās dienas sacensībās 1500 metru distancē jauniešiem uzvaru izcīnīja Aleks VASIĻJEVS - 4:25.05 (PR).

400 metru distancē zēniem ar jaunu absolūti labāko personisko rekordu uzvarēja Ņikita KONČAKOVS - 55.06.

Otrās dienas sacensībās 800 metru distancē zēniem aizraujošā finišā, distances pēdējos metros uzvaru izcīnīja Gustavs ZVIRGZDIŅŠ - 2:11.93. Arī Gustavam absolūti labākais personiskais rekords.

Atzinību noteikti ir izpelnījušies vēl daži mūsu treniņgrupas audzēkņi. Vispirms jau - Armands ŠTĀLS. Armands,  pirmo reizi skrienot 1500 metru distanci, zēnu konkurencē ierindojās 4. vietā finiša pēdējos metros zaudējot cīņu par bronzas medaļu, bet toties uzrādot ļoti pieklājīgu rezultātu - 4:50.92.

Vēl ar personiskiem rekordiem 200 metros atzīmējās Sanija Raina BRENČA - viņai 30.15 un 21. vieta 59 meiteņu konkurencē un Artjoms VASIĻJEVS, kura rezultāts ir 27.71 sekunde un 23 vieta 43 zēnu konkurencē.

Pilni sacensību rezultāti jau ievietoti LVS mājaslapā - ŠEIT

Jau nākamnedēļ 2000. un 2001. gadā dzimušiem tajā pat manēžā norisināsies Latvijas ziemas čempionāts.

Просмотров: 1168 | Добавил: trener | Рейтинг: 5.0/1