Главная » 2015 » Март » 7 » Teicams ziemas sezonas noslēgums Paņevežos (+ REZULTĀTI)
23:39
Teicams ziemas sezonas noslēgums Paņevežos (+ REZULTĀTI)

Šodien, 6. martā Paņevežos norisinājās tradicionālās sacensības U-16 un U-18 vecuma grupām "Nevežio cup", kurām šoreiz XXVII gadskārta. Ar atzīstamiem rezultātiem sezonas noslēgumā startēja 43 sporta skolas "Arkādija" un tai skaitā 8 mūsu treniņgrupas audzēkņi. Par viņu veikumu sīkāk.

Īpaši veiksmīgi mūsu audzēkņi startēja 200 metru un 1000 metru skrējienos zēniem, uzstādot sezonas labākos rezultātus Latvijā starp vienaudžiem. 200 metros zēniem ar jaunu personisko rekordu uzvarēja Ņikita KONČAKOVS, tikai par 0,01 sekundi apsteidzot iepriekšējo sezonas līderi šajā distancē Ediju Lāci no Iecavas - 24,20! Ņikita palīdzēja saviem komandas biedriem 4x200 metru stafetes skrējienā izcīnīt 2. vietu - 1:38.22.

1000 metros zēniem ar jaunu personisko rekordu uzvarēja Gustavs ZVIRGZDIŅŠ - 2:49.13. Papildināts. Todien tas bija sezonas labākais rezultāts starp vienaudžiem, bet jau nākamajā dienā Kuldīgā Teodors Drazdlovskis noskrēja šo distanci 2:47.25, atņemot līdera godu Gustavam. 5. šajā distancē finišēja Edgars ASERIS-INDRIĶIS (3:02.50).

Teicams starts 200 metru skrējienā meitenēm padevās Sintijai BRANTE. Sintija ar teicamu personisko rekordu 28.15 ierindojās 2. vietā. Savukārt Sanija-Raina BRENČA sasniedzot jaunu personisko rekordu šajā distancē 29.29 ierindojās augstajā 10. vietā. Sintija kopā ar komandas biedrenēm izcīnīja 2. vietu 4x200 metru skrējienā jaunietēm (1:53.69).

Vēl jāpiemin 600 metru skrējiens jauniešiem. Te 8. vietā ar labu pirmrekordu ierindojās Kristaps BRIŠKA - 1:32.98. Kristapam arī personiskais rekords 200 metros - 25.76.

"Arkādijas" komandā izcīnītas 15 medaļas, no kurām četras zelta, astoņas sudraba un trīs bronzas medaļas.