Главная » 2017 » Январь » 20 » SS "Arkādija" atklātās sacensības U14 (REZULTĀTI)
23:12
SS "Arkādija" atklātās sacensības U14 (REZULTĀTI)

Šodien, 19. janvārī Rīgas sporta manēžā norisinājās ikgadējās SS "Arkādija" atklātās sacensības U14 vecuma grupai, kas vienlaicīgi bija arī atlases sacenības uz LČ U14 vecuma grupai (norisināsies Rīgā, 12. februārī). Sacensībās piedalījās vairāk kā 250 dalībnieki, cīnoties par ceļazīmēm uz Latvijas čempionātu. Tiesības startēt LČ U14 vecuma grupai izcīna 5 labākie katrā disciplīnā, pluss 4 sportisti tiek atlasīti pēc labākā rezultāta starp tiem, kuri neiekļūst 5-kā (lucky loser).

Mūsu treniņgrupas audzēkņi bija veiksmīgi vairākās disciplīnās, gan uzstādot personiskos rekordus, gan izcīnot tiesības startēt Latvijas čempionātā. Veiksīgāk startēja zēni, kur divi audzēkņi izcīnīja tiesības startēt LČ.

Veiksmīgākais šodien bija Matīss BAHŠTEINS. Viņš izcīnīja 3. vietu tāllēkšanas sacensībās - 4.58 metri. Savukārt 60 metru distancē. pārliecinoši uzvarot B finālā, Matīss izcīnīja 5. vietu - 8.66 (pr. 8.63).

300 metru distancē 5. vietu izcīnīja Mihails FILIPOVIČS - 49.53

1000 metru distancē 6. vietu izcīnīja Bruno APSALONS - 3:44.59. Bruno vajag uzgaidīt, kamēr noslēgsies sacensības visās atlases zonās, un jāsagaida visi rezultāti.